Voorlopige competitieplanning

Onder voorbehoud van terugtrekkingen van teams en beschikbaarheid van accommodatie van uitwedstrijden is dit het voorlopige programma van de zaalcompetitie 2020-2021:

DS1

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
zo27-9-202009:00Bergeijk DS1HVW DS1De Drie EikenBERGEIJK
zo4-10-202013:50HVW DS1Swift (H) DS1De HoepelWANROIJ
zo11-10-202009:00Bevo DS3HVW DS1De HeufPANNINGEN
zo25-10-202015:05HVW DS1Helios ’72 DS1De HoepelWANROIJ
zo1-11-202009:00Apollo (S) DS1HVW DS1De LandingSON EN BREUGEL
za7-11-202020:15HVW DS1Meos DS2De HoepelWANROIJ
zo15-11-202009:00Tremeg DS1HVW DS1MolenbroekGEMERT
zo22-11-202013:40HVW DS1Blerick DS1De HoepelWANROIJ
za28-11-202010:10EHV DS1HVW DS1GenderbeemdEINDHOVEN
zo13-12-202012:55HVW DS1PSV Handbal DS3De HoepelWANROIJ
za19-12-202009:00Manual DS1HVW DS1De WettelingVENRAY
zo10-1-202113:55HVW DS1Bergeijk DS1De HoepelWANROIJ
za16-1-202110:40Swift (H) DS1HVW DS1VEKA halHELMOND
zo24-1-202113:55HVW DS1Bevo DS3De HoepelWANROIJ
zo31-1-202112:15Helios ’72 DS1HVW DS1De StigtUDEN
za6-2-202120:15HVW DS1Apollo (S) DS1De HoepelWANROIJ
za20-2-202109:00Meos DS2HVW DS1De BengeleNEDERWEERT
zo28-2-202112:40HVW DS1Tremeg DS1De HoepelWANROIJ
za6-3-202109:00Blerick DS1HVW DS1EgerbosVENLO
zo14-3-202113:10HVW DS1EHV DS1De HoepelWANROIJ
zo21-3-202113:50HVW DS1Manual DS1De HoepelWANROIJ
zo28-3-202113:25PSV Handbal DS3HVW DS1De TempelEINDHOVEN

DS2

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
zo27-9-202010:10KPJD DS1HVW DS2D’n EkkerBEEK EN DONK
zo4-10-202015:00HVW DS2HCB ’92 DS1De HoepelWANROIJ
zo11-10-202011:15Habo ’95 DS3HVW DS2De BurchtBOEKEL
zo25-10-202012:45HVW DS2MHV DS3De HoepelWANROIJ
zo1-11-202010:40De Sprint/Niobe DS3HVW DS2De PeelhorstDEURNE
zo8-11-202012:50HVW DS2Jupiter ’75 DS2De HoepelWANROIJ
zo15-11-202014:55HVW DS2Handbal Someren DS2De HoepelWANROIJ
zo22-11-202013:20Elshout DS4HVW DS2DillenburchtDRUNEN
zo29-11-202013:00HVW DS2Saturnus (B) DS1De HoepelWANROIJ
za12-12-202019:00HVW DS2Aristos (B) DS2De HoepelWANROIJ
zo20-12-202010:00Lido DS1HVW DS2De PompenmakerHEEZE
zo10-1-202115:05HVW DS2KPJD DS1De HoepelWANROIJ
zo17-1-202109:00HCB ’92 DS1HVW DS2De BrakenBOXTEL
zo24-1-202112:40HVW DS2Habo ’95 DS3De HoepelWANROIJ
zo31-1-202110:00MHV DS3HVW DS2De LooierijMILL
zo7-2-202112:35HVW DS2De Sprint/Niobe DS3De HoepelWANROIJ
zo21-2-202110:50Jupiter ’75 DS2HVW DS2De KraanvogelEERSEL
zo28-2-202111:50Handbal Someren DS2HVW DS2De PostelSOMEREN
zo7-3-202113:00HVW DS2Elshout DS4De HoepelWANROIJ
zo14-3-202112:45Saturnus (B) DS1HVW DS2X-sportBLADEL
zo21-3-202115:00HVW DS2Lido DS1De HoepelWANROIJ
za27-3-202109:00Aristos (B) DS2HVW DS2Hal NaestenbestBEST

HS1

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
za26-9-202009:15Zwart Wit HS1HVW HS1De Oirsprong MFCOIRSBEEK
za3-10-202019:00HVW HS1Bedo HS1De HoepelWANROIJ
za10-10-202019:30LimMid HS1HVW HS1Jo GerrishallenROERMOND
za24-10-202019:00HVW HS1Bevo HS3De HoepelWANROIJ
zo1-11-202009:15Havana HS1HVW HS1Sporthal De TriangelLENT
za7-11-202019:00HVW HS1Gemini (V) HS1De HoepelWANROIJ
za14-11-202009:15HandbaL Venlo HS1HVW HS1CraneveldVENLO
za21-11-202019:00HVW HS1Sittardia HS2De HoepelWANROIJ
zo29-11-202009:15Handbal Someren HS1HVW HS1De PostelSOMEREN
zo6-12-202013:00Hercules’81/Eksplosion’71 HS1HVW HS1De SchansREUVER
zo13-12-202014:20HVW HS1Noav HS1De HoepelWANROIJ
za9-1-202119:00HVW HS1Zwart Wit HS1De HoepelWANROIJ
za16-1-202109:15Bedo HS1HVW HS1D’n EkkerBEEK EN DONK
za23-1-202119:00HVW HS1LimMid HS1De HoepelWANROIJ
za30-1-202109:15Bevo HS3HVW HS1De HeufPANNINGEN
za6-2-202119:00HVW HS1Havana HS1De HoepelWANROIJ
za20-2-202121:00Gemini (V) HS1HVW HS1De JofferVOERENDAAL
za27-2-202119:00HVW HS1HandbaL Venlo HS1De HoepelWANROIJ
za6-3-202119:30Sittardia HS2HVW HS1StadssporthalSITTARD
za13-3-202119:00HVW HS1Handbal Someren HS1De HoepelWANROIJ
za20-3-202119:00HVW HS1Hercules’81/Eksplosion’71 HS1De HoepelWANROIJ
za27-3-202110:40Noav HS1HVW HS1ReinoudhalSUSTEREN

HS2

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
zo27-9-202010:00De Sprint/Niobe HS2HVW HS2De PeelhorstDEURNE
za3-10-202020:15HVW HS2Achilles ’95 HS2De HoepelWANROIJ
za10-10-202010:10EHV HS1HVW HS2GenderbeemdEINDHOVEN
za24-10-202020:15HVW HS2HBS HS1De HoepelWANROIJ
zo1-11-202012:40MHV HS2HVW HS2De LooierijMILL
zo8-11-202014:05HVW HS2Dynamico HS4De HoepelWANROIJ
zo15-11-202010:00Acritas HS2HVW HS2’t ZandBAKEL
za21-11-202020:15HVW HS2Bedo HS3De HoepelWANROIJ
zo29-11-202014:10Handbal Someren HS2HVW HS2De PostelSOMEREN
za12-12-202020:15HVW HS2Lido HS1De HoepelWANROIJ
zo20-12-202009:00Manual HS2HVW HS2De WettelingVENRAY
za9-1-202120:15HVW HS2De Sprint/Niobe HS2De HoepelWANROIJ
zo17-1-202112:20Achilles ’95 HS2HVW HS2AtalantaVELDHOVEN
za23-1-202120:15HVW HS2EHV HS1De HoepelWANROIJ
zo31-1-202109:00HBS HS1HVW HS2ZuiderpoortBUDEL
zo7-2-202113:50HVW HS2MHV HS2De HoepelWANROIJ
zo21-2-202109:00Dynamico HS4HVW HS2’t VijfeikenHEESCH
za27-2-202120:15HVW HS2Acritas HS2De HoepelWANROIJ
zo7-3-202109:00Bedo HS3HVW HS2D’n EkkerBEEK EN DONK
za13-3-202120:15HVW HS2Handbal Someren HS2De HoepelWANROIJ
za20-3-202120:15HVW HS2Manual HS2De HoepelWANROIJ
zo28-3-202110:10Lido HS1HVW HS2De PompenmakerHEEZE

DB1

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
za26-9-202013:30Dynamico DB2HVW DB1’t VijfeikenHEESCH
zo4-10-202012:45HVW DB1Bedo DB1De HoepelWANROIJ
za10-10-202009:45HCB ’92 DB1HVW DB1De BrakenBOXTEL
zo25-10-202014:00HVW DB1Groesbeeks Glorie DB1De HoepelWANROIJ
za31-10-202011:00MHV DB2HVW DB1De LooierijMILL
zo8-11-202011:45HVW DB1Helios ’72 DB1De HoepelWANROIJ
za14-11-202009:00Aristos (B) DB1HVW DB1Hal NaestenbestBEST
zo22-11-202012:35HVW DB1Bergeijk DB1De HoepelWANROIJ
zo29-11-202009:00Flyers, the DB1HVW DB1Arcus SportcentrumWIJCHEN
zo13-12-202011:50HVW DB1Tremeg DB1De HoepelWANROIJ
zo20-12-202010:00Habo ’95 DB1HVW DB1De BurchtBOEKEL
zo10-1-202112:50HVW DB1Dynamico DB2De HoepelWANROIJ
zo17-1-202109:00Bedo DB1HVW DB1D’n EkkerBEEK EN DONK
zo24-1-202111:35HVW DB1HCB ’92 DB1De HoepelWANROIJ
zo31-1-202109:45Groesbeeks Glorie DB1HVW DB1HeuvellandGROESBEEK
za6-2-202117:45HVW DB1MHV DB2De HoepelWANROIJ
za20-2-202112:15Helios ’72 DB1HVW DB1De StigtUDEN
zo28-2-202111:35HVW DB1Aristos (B) DB1De HoepelWANROIJ
za6-3-202110:50Bergeijk DB1HVW DB1De Drie EikenBERGEIJK
zo14-3-202112:05HVW DB1Flyers, the DB1De HoepelWANROIJ
zo21-3-202112:50HVW DB1Habo ’95 DB1De HoepelWANROIJ
zo28-3-202109:00Tremeg DB1HVW DB1MolenbroekGEMERT

DC1

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
zo27-9-202009:00Groesbeeks Glorie DC1HVW DC1HeuvellandGROESBEEK
zo4-10-202011:45HVW DC1Swift (H) DC1De HoepelWANROIJ
zo11-10-202009:45De Sprint DC1HVW DC1De PeelhorstDEURNE
zo25-10-202011:45HVW DC1PSV Handbal DC1De HoepelWANROIJ
za31-10-202010:55Dynamico DC1HVW DC1’t VijfeikenHEESCH
za7-11-202010:50Bergeijk DC1HVW DC1De Drie EikenBERGEIJK
zo15-11-202013:55HVW DC1EHV DC1De HoepelWANROIJ
zo22-11-202011:30HVW DC1Groesbeeks Glorie DC1De HoepelWANROIJ
za28-11-202011:05Swift (H) DC1HVW DC1VEKA halHELMOND
za12-12-202017:00PSV Handbal DC1HVW DC1De TempelEINDHOVEN
zo20-12-202011:00HVW DC1De Sprint DC1De HoepelWANROIJ
zo10-1-202111:45HVW DC1Dynamico DC1De HoepelWANROIJ
zo17-1-202111:00HVW DC1Bergeijk DC1De HoepelWANROIJ
za23-1-202113:00EHV DC1HVW DC1GenderbeemdEINDHOVEN
zo31-1-202109:00Groesbeeks Glorie DC1HVW DC1HeuvellandGROESBEEK
zo7-2-202111:30HVW DC1Swift (H) DC1De HoepelWANROIJ
zo21-2-202110:10De Sprint DC1HVW DC1De PeelhorstDEURNE
zo28-2-202110:30HVW DC1PSV Handbal DC1De HoepelWANROIJ
za6-3-202112:50Dynamico DC1HVW DC1’t VijfeikenHEESCH
za13-3-202111:35Bergeijk DC1HVW DC1De Drie EikenBERGEIJK
zo21-3-202111:45HVW DC1EHV DC1De HoepelWANROIJ

DC2

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
zo27-9-202009:00De Sprint DC2HVW DC2De PeelhorstDEURNE
za3-10-202017:45HVW DC2Bedo DC1De HoepelWANROIJ
zo11-10-202011:20Achilles ’95 DC1HVW DC2AtalantaVELDHOVEN
za24-10-202017:45HVW DC2VHC DC1De HoepelWANROIJ
za31-10-202011:10Helios ’72 DC1HVW DC2De StigtUDEN
za7-11-202017:45HVW DC2PSV Handbal DC2De HoepelWANROIJ
za14-11-202010:55Dynamico DC2HVW DC2’t VijfeikenHEESCH
zo22-11-202009:30HVW DC2Roef DC1De HoepelWANROIJ
za12-12-202018:00HVW DC2Lido DC1De HoepelWANROIJ
za19-12-202009:30Overpelt DC2HVW DC2VERVALLENOVERPELT
za9-1-202117:45HVW DC2De Sprint DC2De HoepelWANROIJ
za16-1-202110:25Bedo DC1HVW DC2D’n EkkerBEEK EN DONK
zo24-1-202109:30HVW DC2Achilles ’95 DC1De HoepelWANROIJ
zo31-1-202113:25VHC DC1HVW DC2De WedertVALKENSWAARD
zo7-2-202109:30HVW DC2Helios ’72 DC1De HoepelWANROIJ
za20-2-202115:30PSV Handbal DC2HVW DC2De TempelEINDHOVEN
zo28-2-202109:30HVW DC2Dynamico DC2De HoepelWANROIJ
zo7-3-202112:00Roef DC1HVW DC2StokeindMOERGESTEL
za20-3-202117:45HVW DC2Overpelt DC2VERVALLENWANROIJ
zo28-3-202109:00Lido DC1HVW DC2De PompenmakerHEEZE

HC1

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
za26-9-202016:25Swift (H) HC1HVW HC1VEKA halHELMOND
zo4-10-202010:45HVW HC1Blauw Wit (H) HC1De HoepelWANROIJ
za10-10-202016:40Dynamico HC1HVW HC1’t VijfeikenHEESCH
zo25-10-202010:45HVW HC1MHV HC1De HoepelWANROIJ
zo1-11-202013:00Apollo (S) HC1HVW HC1De LandingSON EN BREUGEL
zo8-11-202010:45HVW HC1PSV Handbal HC1De HoepelWANROIJ
zo22-11-202010:30HVW HC1Manual HC1De HoepelWANROIJ
za28-11-202013:00EHV HC1HVW HC1GenderbeemdEINDHOVEN
zo13-12-202010:45HVW HC1Tremeg HC1De HoepelWANROIJ
zo20-12-202013:00HCG HC1HVW HC1De CoeveringGELDROP
zo10-1-202110:45HVW HC1Swift (H) HC1De HoepelWANROIJ
zo17-1-202110:40Blauw Wit (H) HC1HVW HC1De Schutskamp‘S-HERTOGENBOSCH
zo24-1-202110:30HVW HC1Dynamico HC1De HoepelWANROIJ
zo31-1-202112:30MHV HC1HVW HC1De LooierijMILL
zo7-2-202110:30HVW HC1Apollo (S) HC1De HoepelWANROIJ
za20-2-202114:30PSV Handbal HC1HVW HC1De TempelEINDHOVEN
zo7-3-202109:55Manual HC1HVW HC1De WettelingVENRAY
zo14-3-202111:00HVW HC1EHV HC1De HoepelWANROIJ
zo21-3-202110:45HVW HC1HCG HC1De HoepelWANROIJ
zo28-3-202109:00Tremeg HC1HVW HC1MolenbroekGEMERT

D1

DatumTijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
za26-9-202010:50Bergeijk D1HVW D1De Drie EikenBERGEIJK
zo4-10-202010:00HVW D1Swift (H) D1De HoepelWANROIJ
zo25-10-202010:00HVW D1MHV D1De HoepelWANROIJ
zo8-11-202010:00HVW D1De Sprint D1De HoepelWANROIJ
zo15-11-202013:10HVW D1EHV D1De HoepelWANROIJ
zo22-11-202013:25Acritas D1HVW D1’t ZandBAKEL
zo29-11-202012:15HVW D1Saturnus (B) D1De HoepelWANROIJ
zo13-12-202010:00HVW D1Dynamico D1De HoepelWANROIJ
za19-12-202017:00PSV Handbal D1HVW D1De TempelEINDHOVEN
zo10-1-202110:00HVW D1Bergeijk D1De HoepelWANROIJ
za16-1-202113:30Swift (H) D1HVW D1VEKA halHELMOND
za30-1-202110:55MHV D1HVW D1De LooierijMILL
zo21-2-202109:55De Sprint D1HVW D1De PeelhorstDEURNE
za27-2-202111:05EHV D1HVW D1GenderbeemdEINDHOVEN
zo7-3-202112:15HVW D1Acritas D1De HoepelWANROIJ
zo14-3-202112:00Saturnus (B) D1HVW D1X-sportBLADEL
zo21-3-202110:00HVW D1PSV Handbal D1De HoepelWANROIJ
za27-3-202109:45Dynamico D1HVW D1’t VijfeikenHEESCH

Het NHV bepaald het wedstrijdprogramma tot op het niveau van uit/thuis en speelweekend. De speeldag en -tijd is aan de thuisspelende vereniging en is mede afhankelijk van de beschikbaarheid van de zaal. Pas als alle verenigingen een bevestiging van hun accommodatiebeheerder hebben ontvangen is de planning definitief. Dit moet uiterlijk 6 weken voor de competitiestart voltooid zijn. Tot die tijd kunnen er dus nog tijden en speeldagen wijzigen.