Definitieve poule-indeling zaalcompetitie 2016-2017

Zaal Heren Senioren ZO-BR HS-2A Z
1 Achilles ‘95 HS1 Veldhoven
2 Acritas HS1 Bakel
3 Aristos HS2 Best
4 Bedo HS2 Beek & Donk
5 Handbal Someren HS1 Someren
6 Helios ‘72 HS1 Uden
7 Bouwcenter Centen HVW HS1 Wanroij
8 Jupiter ’75 HS1 Eersel
9 Niobe HS1 Asten
10 Oranje Wit HS1 Helmond
11 PSV HS2 Eindhoven
12 Swift HS2 Helmond
Zaal Heren Senioren ZO-BR HS-01 Z
1 Apollo HS2 Son
2 Bedo HS3 Beek & Donk
3 Blauw Wit HS2 ‘s-Hertogenbosch
4 HABO ‘95 HS2 Boekel
5 Bouwcenter Centen HVW HS2 Wanroij
6 Jupiter ‘75 HS2 Eersel
7 M.H.V. ‘81 HS2 Mill
8 Roef HS1 Moergestel
9 Tremeg HS2 Gemert
10 Vespo HS1 Venhorst
11 White Demons HS2 Berkel-Enschot
Zaal Heren Senioren ZO-BR HS-02 Z
1 Achilles ‘95 HS2 Veldhoven
2 Bedo HS4 Beek & Donk
3 E.H.V. HS1 Eindhoven
4 Habo ‘95 HS3 Boekel
5 Handbal Someren HS2 Someren
6 H.C.G. HS1 Geldrop
7 Helios ‘72 HS2 Uden
8 Bouwcenter Centen HVW HS3 Wanroij
9 E.S.Z.V. Oktopus HS2 Eindhoven
10 Oranje Wit HS2 Helmond
11 Saturnus HS2 Bladel
12 Swift HS3 Helmond
Zaal Dames Senioren ZO-BR DS-1A Z
1 Bergeijk DS1 Bergeijk
2 Camelot/Desk DS1 Tilburg
3 Elshout DS1 Elshout
4 E.M.M./Olympus DS1 Middelburg
5 G.H.V. DS1 Goirle
6 Helios ’72 DS1 Uden
7 Bouwcenter Centen HVW DS1 Wanroij
8  Internos DS1 Etten-Leur
9 E.S.Z.V. Oktopus DS1 Eindhoven
10 Swift DS1 Helmond
11 Tachos/Witte ster DS1 Waalwijk
12 White Demons DS1 Berkel-Enschot
Zaal Dames Senioren ZO-BR DS-2B Z
1 Apollo DS1 Son
2 Aristos DS1 Best
3 MBDE/De Sprint DS2 Deurne
4 E.H.V. DS1 Eindhoven
5 Bouwcenter Centen HVW DS2  Wanroij
6 MEOS DS2 Nederweert
7 M.H.V. ’81 DS2 Mill
8 Niobe DS1 Asten
9 PSV DS3 Eindhoven
10 Saturnus DS1 Bladel
11 Tremeg DS1 Gemert
12 VESPO DS1 Venhorst
Zaal Dames Senioren ZO-BR DS-03 Z
1 Acritas DS1 Bakel
2 Apollo DS2 Son
3 Groesbeek Glorie DS3 Groesbeek
4 HABO ‘95 DS3 Boekel
5 H.C.B. ‘92 DS2 Boxtel
6 Helios ‘72 DS2 Uden
7 Bouwcenter Centen HVW DS3 Wanroij
8 KPJ Beek & Donk DS1 Beek & Donk
9 Lido/De Vlinders DS2 Leende
10 M.H.V. ’81 DS3 Mill
11 Tremeg DS2 Gemert
Zaal Dames A-Jeugd ZO-BR DA-01 Z
1 Apollo DA1 Son
2 Aristos DA1 Best
3 E.H.V. DA1 Eindhoven
4 Elshout DA1 Elshout
5 Habo ‘95 DA2 Boekel
6 Handbal Someren DA1 Someren
7 Bouwcenter Centen HVW DA1 Wanroij
8 Internos DA1 Etten-Leur
9 Swift DA1 Helmond
10 Tachos DA1 Waalwijk
Zaal D-Jeugd ZO-BR D-03 Z
1 Bergeijk D1 Bergeijk
2 DOS’80 D1 Heesch
3 E.H.V. D1 Eindhoven
4 Groesbeek Glorie D1 Groesbeek
5 Groesbeek Glorie D2 Groesbeek
6 Helios ‘72 D2 Uden
7 Bouwcenter Centen HVW D1 Wanroij
8 Jupiter’75 D1 Eersel
9 Olympia ‘89 D2 Oss
10 Swift D2 Helmond
Zaal E-Jeugd ZO-BR E-01 Z
1 Aristos E1 Best
2 Bergeijk E1 Bergeijk
3 E.H.V. E1 Eindhoven
4 The Flyers E1 Wijchen
5 Groesbeek Glorie E1 Groesbeek
6 HABO’95 E1 Boekel
7 Bouwcenter Centen HVW E1 Wanroij
8 Jupiter’75 E1 Eersel
9 M.H.V.’81 E1 Mill
10 PSV E1 Eindhoven
Zaal E-Jeugd ZO-BR E-02 Z
1 Aristos E2 Best
2 Bergeijk E2 Bergeijk
3 The Flyers E2 Wijchen
4 Groesbeek Glorie E2 Groesbeek
5 Helios’72 E1 Uden
6 Bouwcenter Centen HVW E2 Wanroij
7 Bouwcenter Centen HVW E3 Wanroij
8 M.H.V.’81 E2 Mill
9 Olympia ’89 E1 Oss
10 Swift E1 Helmond
11 Tremeg E1 Gemert

Comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.